
Salutare carcotasi!
Ca prima impresie despre Radio Net Romania ? Nu ma mai simt singur, in primul rand!!! Am gasit aici ceea ce poate ca am cautat de multe alte ori, adica un grup de moderatori care m-au acceptat pot spune, ca si fiind unul de al lor, fara diferente, cu toate ca, ascuns dupa monitor, puteam abera o multitudine pe seama mea...dar adevarul, cred eu, si firea mea deschisa, ca si a lor de fapt, iata, ma fac sa uit singuratatea...

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu